Напрямки діяльності

Проектна група нашого підприємства розробляє робочу документацію металоконструкцій в стадії КМ несучих каркасів будівель по архітектурно - планувальному завданню замовника.

В залежності від складності об’єкта, об’єму проектно-вишукувальних робіт, технічними службами приймається рішення по виготовленню конкретного проекту власними силами, чи з залученням до розрахунків та прийняття архітектурно-планувальних рішень провідних спеціалізованих проектних інститутів.

На протязі десятків років підприємство тісно співпрацює з науково-проектним інститутом «УНДІПРОЕКТСТАЛЬКОНСТРУКЦІЯ» ім. Шимановського, ДП «Київметалпроект», в співробітництві з якими реалізовано цілий перелік об’єктів на території України.

Орієнтуючись на ці основні нагальні вимоги замовників, вже на стадії виготовлення проекту, наші спеціалісти розробляють індивідуальні проектні рішення, які передбачають виготовлення елементів того ступеню готовності їх до монтажу, який може бути обмежений тільки габаритними розмірами для їх транспортування.

Сучасні технології і обладнання, яке застосовується на ПрАТ «Житомирський ЗОК», дозволяє нашій проектній групі, а також проектним інститутам закладати у свої проекти індивідуальні розрахункові рішення, які базуються на розрахунковому підсиленні навантажених вузлів та зменшення січень несучих зварних профілів у тому числі, запроектованих на фланцях, з’єднаних високоміцними болтами.

Застосування ригелів на фланцевих з’єднаннях, на високоміцних болтах дозволяє перекривати широкі прольоти без допоміжних підтримуючих опор. Завдячуючи цьому, одноповерхові будівлі проектуються зі стандартними прольотами 24 та 30м.

В списку реалізованих замовлень маємо проект будівлі шириною 37,6м, по якому було виготовлено конструкції та змонтовано в м. Києві дві спортивні споруди, розміром 37,6 х52,2м.

Надіслати лист