Про компанію

ЖИТОМИРСЬКИЙ ЗАВОД ОГОРОДЖУВАЛЬНИХ КОНСТРУКЦІЙ

Промисловий пуск заводу з виробництва серійних огороджувальних конструкцій легких промислових будівель відбувся в 1976 році. З виходом на проектні потужності підприємство виготовляло приблизно 30 тисяч тон легких металоконструкцій на рік.

Крім серійних металоконструкцій, підприємство виготовляло структурні блоки покрівлі з прокатних профілів різноманітних модифікацій; стінові панелі типу «Сендвіч»; холодні й утеплені ворота; зенітні ліхтарі; віконні вітражі; механізми відкривання вітражів та іншу нестандартну продукцію. Зрештою з цих конструкцій зводилися різні споруди загальною площею приблизно 350–400 тисяч квадратних метрів на рік. Це були промислові будівлі, СТО, судоремонтні заводи, підприємства з випуску товарів широкого вжитку, підприємства сільськогосподарського призначення.

На даний момент, основною продукцією підприємства - є несучі металоконструкції.

Географія поставок — уся територія України, СНД, Італія, Франція, Німеччина. Поступово підприємство переорінтувалося на виготовлення різних видів металоконструкцій залежно від потреб замовника. У складі відділу технічного контролю підприємства працює сертифікована випробувальна лабораторія з Атестатом акредитації ДСТУ ISO/IEC 17025:2006 (ISO/IEC 17025:2005), EN ISO 3834, EN 1090.

На всю готову продукцію видаються сертифікати якості УкрСЕПРО. Конструкторське бюро ПрАТ «Житомирський ЗОК» дозволяє виконувати проектні роботи в стадії КМ і КМД. Обладнання підприємства забезпечує високий клас очистки металевих конструкцій від окалини та корозії, якісне проведення лакофарбових робіт, що сприяє як зовнішньому вигляду, так і строку служби кострукцій.

Історія компанії

Завод розпочав свою діяльність у 1976році. Четверте десятиріччя для підприємства - це показник зрілості, стабільності та усталених традицій. Це показник якості продукції. Це показник тривалих відносин із своїми клієнтами. За третину віку підприємство придбало свою міцність в сфері метало будівництва.

Значно збільшилась географія виконаних замовлень. Серед клієнтів підприємства є не тільки українські замовники. Значні об’єми продукції поставлені на експорт, замовникам з Франції, Італії, Німеччини. Поставлені конструкції в Туркменію та Азербайджан.

Продукція підприємства застосовується при будівництві промислових, цивільних та сільскогосподарських споруд.

Сучасна продукція підприємства зазнала змін, як у кількісному переліку, так і в якісних показниках. Звертаючи увагу на найвищі вимоги наших клієнтів та проектних організацій, на підприємстві упроваджуються нові технології та технологічні процеси, які дозволяють виготовляти весь перелік будівельних металоконструкцій.

В 2016 році ПрАТ "Житомирський завод огороджувальних конструкцій" відсвяткував своє 40-ка річчя.


Управління якістю

Організація виробництва, його технологічне оснащення, висока кваліфікація виробничо-технічного персоналу, забезпечення якісних показників виготовлюваної продукції дозволило атестувати виробництво та випуск продукції відповідно до вимог Міжнародного Стандарту ISO 9001 - 2001, EN ISO 3834, EN 1090.

Підприємство має унікальну випробувальну лабораторію по аналізу механічних і хімічних властивостей металопрокату, а також по випробуванню виготовлених металоконструкцій. Лабораторія має «Свідоцтво акредитації випробувальної лабораторії».

Наше виробництво сертифіковане в Держстандарті України, на що видані наступні сертифікати:

  • Відповідності зварних металоконструкцій та їх елементів згідно з додатком;
  • Відповідності профілів сталевих листових гнутих з трапецієвидними гофрами;
  • Сертифікат на систему управління якістю;
  • Ліцензія на виконання спеціальних видів робіт у проектуванні та будівництві;
  • EN ISO 3834, EN 1090

Виробництво укомплектоване повним набором технологічного обладнання та устаткування, яке дозволяє виготовляти, практично, повний перелік всіх видів будівельних металоконструкцій.

Завод може виготовляти металеві несучі каркаси будівель як по типових серіях так і по індивідуальних проектах.

Враховуючи те, що в типових серіях (які діяли раніше) навантаження на конструкції каркасу будівлі підбирались комбіновано, з врахуванням всіх можливих факторів, металоємність таких конструкцій має більші показники, в порівнянні з тими конструкціями, які сьогодні проектні організації розраховують та закладають в своїх проектах. Сучасні конструкції менш металоємні і дозволяють зменшувати габаритні розміри будівлі. При цьому, враховуються всі постійні та короткочасні навантаження на несучий каркас, а також вимоги архітектури; органів санітарного контролю та пожежної безпеки. Передбачаються заходи по енергозбереженню.

При проектуванні несучих каркасів будівель, в сучасних проектах, дуже часто закладаються профілі індивідуальних січень (перемінної висоти, з різними товщинами та шириною полок), які не виготовляють металургійні підприємства. Для виготовлення таких конструкцій на заводі впроваджена технологія виготовлення зварних двотаврів, яка дозволяє виготовляти, практично, любий профіль, розрахований автором проекту.

Тому ми спроможні виготовляти як каркаси гіпермаркетів та супермаркетів; торгівельних та розважальних центрів; спортивних споруд, так і виробничих та складських приміщень; об’єктів промисловості. З деякими об’єктами, зведеними з наших конструкцій, Ви можете познайомитись у розділі клієнти.

Холодні та утеплені будівлі з несучим каркасом рамної конструкції шириною 12;15;18;24 та 30м, необхідної висоти, які ми пропонуємо, можуть використовуватись для спорудження любих виробничих та складських приміщень.

З наших конструкцій зведені однопрольотні будівлі спортивного комплексу, розміром 37,6м х 52,2м х 4,0(9,4)м, для розташування в них трьох тенісних кортів.

Надіслати лист